Çukurova Belediyesi logo

Tel: (0322) 239 8800

Adres: Belediye Evleri Mh. Türkmenbaşı Bulvarı, No: 62, Belediye Başkanlığı Binası, Çukurova, Adana, Türkiye


Çukurova Belediyesi, Adana ili Çukurova ilçesinin Belediye Evleri Mah. mahallesinde yer alıyor. Çukurova Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çukurova Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


4 görüş var

  Çukurova Belediyesi
  Toplam 46 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.78 puan aldı.
 • 100. yıl 85067 sk. oturuyorum,yaklasık on gündür sokak lambaları acık,biraz tasarruf lütfen

  35/ 5 yıldız
  ,

 • iyi günler diyemiyeceğim çünkü şuan nefes alamıyorum.bu çukurovayı kaplayan duman sayesinde zehir soluyoruz. belediye olarak neden buna müdahale edilmiyor soruyorum

  1/ 5 yıldız
  ,

 • Sayın Baskan ve ekıbıne Beledıyece halka hızmet ıcın yaptıgınız taktıre sayan ıslem ve uygulamalarınızdan dolayı Bır vatandas olarak sızlerı ıctenlıkle kutlar basarılarınızın devamını dılıyorum saygılar

  5/ 5 yıldız
  ,

 • iyigünler,belediye olarak çıkıp şöyle belediyenin çehresine bi baksanız nasıl olur,özellikle polis loj, çıkan yola. 1) yol dar yol genişlese ,2)araç parkediyor yayalarada sıkıntı seyir halindeki araçlarada, 3)beld karşısındaki arsayı kiralayıpta park yapsanız, 4)beld girişindeki dubalar. kardeşim vatandaşın yolunu kapatamassınız ben tepiklemekten bıktım gerçi birkaçgündür kaldırım açık umarım dışarıçıkıp bakarsınız iyigünler.

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çukurova Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çukurova Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çukurova Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Çukurova Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...