Tel: (0312) 838 2690

Adres: Cumhuriyet M. Stad Cd. No: 25 Çubuk, Ankara, Türkiye


Çubuk Anadolu İmam Hatip Lisesi, Ankara ili Çubuk ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde yer alıyor. Çubuk Anadolu İmam Hatip Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çubuk Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çubuk Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çubuk Anadolu İmam Hatip Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çubuk Anadolu İmam Hatip Lisesi

0 görüş var

Çubuk Anadolu İmam Hatip Lisesi adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.17 puan almıştır.
Çubuk Anadolu İmam Hatip Lisesi
Cumhuriyet Mah., Çubuk, Ankara.
+90(0312) 838 2690 Çubuk Anadolu İmam Hatip Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Çubuk Anadolu İmam Hatip Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...