Tel: (0282) 651 1001 veya (0282) 654 0054

Adres: Şehsinan Mh. Fatih Caddesi, No: 1, Hükümet Konağı, Çorlu, Tekirdağ, Türkiye


Çorlu Kaymakamlığı, Tekirdağ ili Çorlu ilçesinin Şeyh Sinan Mah. mahallesinde (Fatih Caddesi) yer alıyor. Çorlu Kaymakamlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çorlu Kaymakamlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Çorlu Kaymakamlığı
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 16.67 puan aldı.
  • çorlu nufus mudurlugunde işlem yapmak adeta ezıyet halıne geldı bır nufus kaydetmek ıcın 2 gun dur surunduruyorlar burda boyle bısey olmaz ıkı gundur bukadar insana ezıyet çektırıyosunuz lutfen bu işlerin biraz daha düzenlı olması için sizlerden bişeyler beklıyo bu halk

    45/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çorlu Kaymakamlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çorlu Kaymakamlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çorlu Kaymakamlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Çorlu Kaymakamlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...