Tel: (0212) 475 7572

Adres: Eski Edirne Asfaltı No: 722 Karadağlar Market Yanı Şeref Apt. Cebeci Mh. Sulltançiftliği Gaziosmanpaşa, , İstanbul, Türkiye


Confident Alışveriş Merkezi, İstanbul ili Sultangazi ilçesinin Cebeci Mah. mahallesinde (Eski Edirne Asf) yer alıyor. Confident Alışveriş Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Confident Alışveriş Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Confident Alışveriş Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Confident Alışveriş Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Confident Alışveriş Merkezi

0 görüş var

Confident Alışveriş Merkezi adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.25 puan almıştır.
Confident Alışveriş Merkezi
Cebeci Mah.Eski Edirne Asf, Sultangazi, İstanbul.
+90(0212) 475 7572 Confident Alışveriş Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Confident Alışveriş Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...