Tel: (0212) 288 3366

Adres: Büyükdere Cad. Akıncı Bayırı Sok. No: 12 Somer Apt. Fulya Mh. Mecidiyeköy Şişli, , İstanbul, Türkiye


Confident Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinin Fulya Mah. mahallesinde (Güven Sokak) yer alıyor. Confident Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Confident Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Confident Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Confident Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Confident Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Confident Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...