Adres: Avcılar, Çiçek Sk, 34325 Firuzköy, , İstanbul, Türkiye


Colins Fabrikası, İstanbul ili Avcılar ilçesinin Fıruzköy Mah. mahallesinde (Çiçek Sokak) yer alıyor. Colins Fabrikası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Colins Fabrikası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Colins Fabrikası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Colins Fabrikası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Colins Fabrikası

1 görüş var

  • 8680325258250 barkod nolu almış olduğum kot pantolon 2 inci yıkamada yırtılmış olup bu ürünün ayıplı olduğuna inancım tamdır. colins gibi kurumsal bir firmadan tarafıma değişim için olumlu yanıt beklerken red cevabı veriliş olup bu konuda yasal haklarımı korumak adına gerekli işlemleri yapacağımı tüm çevremle paylaşacağımı bilgilerinize rica ederim.

    Misafir, 03.01.2014 10:57:00

Colins Fabrikası adlı mekan, 20 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.15 puan almıştır.
Colins Fabrikası
Fıruzköy Mah.Çiçek Sokak, Avcılar, İstanbul.
Colins Fabrikası

Aşağıdaki formu kullanarak Colins Fabrikası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...