Adres: Avcılar, Çiçek Sk, 34325 Firuzköy, , İstanbul, Türkiye


Colins Fabrikası, İstanbul ili Avcılar ilçesinin Fıruzköy Mah. mahallesinde (Çiçek Sokak) yer alıyor. Colins Fabrikası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Colins Fabrikası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Colins Fabrikası
    Toplam 23 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 6.87 puan aldı.
  • 8680325258250 barkod nolu almış olduğum kot pantolon 2 inci yıkamada yırtılmış olup bu ürünün ayıplı olduğuna inancım tamdır. colins gibi kurumsal bir firmadan tarafıma değişim için olumlu yanıt beklerken red cevabı veriliş olup bu konuda yasal haklarımı korumak adına gerekli işlemleri yapacağımı tüm çevremle paylaşacağımı bilgilerinize rica ederim.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Colins Fabrikası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Colins Fabrikası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Colins Fabrikası