Tel: (0262) 641 1019

Adres: Hacı Halil Mah. Atatürk Cad. No: 39, Gebze, Kocaeli, Türkiye


Çolakoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Kocaeli ili Gebze ilçesinin Hacıhalil Mah. mahallesinde (Atatürk Caddesi) yer alıyor. Çolakoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çolakoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çolakoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çolakoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çolakoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi

2 görüş var

  • ben lise 1 geçtim bitti ama sorumluluk sınavlarına kaldım girdim kazanmadım sbs puanım 245.815 ne yapmalıyım bana bilgi verir misiniz zor durumdayım lütfen.ve ben cevabınızı nerden alıcam bilmiyorum

    Misafir, 19.07.2011 22:42:00

  • ben bu liseye gıtmek ıçin can atıyorum

    Misafir, 21.12.2010 19:05:00

Çolakoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi adlı mekan, 34 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.62 puan almıştır.
Çolakoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi
Hacıhalil Mah.Atatürk Caddesi, Gebze, Kocaeli.
+90(0262) 641 1019 Çolakoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Çolakoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...