Tel: (0216) 372 5060

Adres: Şakacı Sok. Taç Çkm. No: 3 Kazasker Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Çocuklar Duymasın Çocuk Evi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Kozyatağı Mah. mahallesinde (Taç Sokak) yer alıyor. Çocuklar Duymasın Çocuk Evi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çocuklar Duymasın Çocuk Evi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çocuklar Duymasın Çocuk Evi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çocuklar Duymasın Çocuk Evi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çocuklar Duymasın Çocuk Evi

1 görüş var

  • sizinle tanışmak istiyoruz evinizin çok güzel olduğu
    nu biliyoruz . bizleri mutlu ettiğiniz için size katılmak
    istiyoruz .

    Misafir, 18.07.2011 13:09:00

Aşağıdaki formu kullanarak Çocuklar Duymasın Çocuk Evi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...