Adres: Altındağ Belediyesi Başkanlığı Çevre Koruma Ve Temizlik Şubesi, Altındağ, 06240 Anafartalar, , Ankara, Türkiye


Çocuk Esirgeme Kurumu, Ankara ili Altındağ ilçesinin Anafartalar Mah. mahallesinde yer alıyor. Çocuk Esirgeme Kurumu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çocuk Esirgeme Kurumu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çocuk Esirgeme Kurumu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çocuk Esirgeme Kurumu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çocuk Esirgeme Kurumu

0 görüş var

Çocuk Esirgeme Kurumu adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.75 puan almıştır.
Çocuk Esirgeme Kurumu
Anafartalar Mah., Altındağ, Ankara.
Çocuk Esirgeme Kurumu

Aşağıdaki formu kullanarak Çocuk Esirgeme Kurumu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...