Tel: (0212) 473 2600

Adres: Yarımburgaz Mah. Nükleer Araştırma Merkezi Yolu, Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye


TAEK - ÇNAEM, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin İstasyon Mah. mahallesinde (1403. Sokak) yer alıyor. TAEK - ÇNAEM yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. TAEK - ÇNAEM nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    TAEK - ÇNAEM
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak TAEK - ÇNAEM nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak TAEK - ÇNAEM konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: TAEK - ÇNAEM

Aşağıdaki formu kullanarak TAEK - ÇNAEM ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...