CMS Jant Pınarbaşı Fabrikası logo

Tel: (0232) 399 1000

Adres: Kemalpaşa Caddesi, No: 40, Pk: 35060, Pınarbaşı, Bornova, İzmir, Türkiye


CMS Jant Pınarbaşı Fabrikası, İzmir ili Bornova ilçesinin Kemalpaşa Mah. mahallesinde (Kemalpaşa Caddesi) yer alıyor. CMS Jant Pınarbaşı Fabrikası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. CMS Jant Pınarbaşı Fabrikası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    CMS Jant Pınarbaşı Fabrikası
    Toplam 16 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.75 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak CMS Jant Pınarbaşı Fabrikası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak CMS Jant Pınarbaşı Fabrikası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: CMS Jant Pınarbaşı Fabrikası

Aşağıdaki formu kullanarak CMS Jant Pınarbaşı Fabrikası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...