Tel: 444 07 25

Adres: Clubboon. Com, Beşyol Mah. Akasya Sok. No: 17/2 Küçükçekmece, , İstanbul, Türkiye


  kategoriler:

Nakon Bilişim Teknolojileri A.Ş. (clubboon.com), İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinde yer alıyor. Nakon Bilişim Teknolojileri A.Ş. (clubboon.com) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Nakon Bilişim Teknolojileri A.Ş. (clubboon.com) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Nakon Bilişim Teknolojileri A.Ş. (clubboon.com) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Nakon Bilişim Teknolojileri A.Ş. (clubboon.com) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Nakon Bilişim Teknolojileri A.Ş. (clubboon.com)

4 görüş var

 • Tam 12 gün oldu Sıparıs verdım her gün sevk tarıhı degıstırıyolar onaylandı dıyor ama ortada hıc bır şey yok

  Misafir, 04.03.2014 10:51:00

 • bende bot almıştım defolu çıktı iade ettim ama paramı geri alamadım paramı istiyorum yoksa bende yasal yollara başvurmak zorunda kalıcam

  Misafir, 27.02.2014 23:34:00

 • ben bir aydır ayakkabı siparişi verdim param karttan çekildi ortada ne para var ne dae ürün sizi uyarıyorum cin olmadan adam mı çarpıyorsunuz bu olayı hukuki yollarla arayacağım

  Misafir, 24.01.2014 18:21:00

 • söylenen tarihte siparişler gelmiyor

  Misafir, 31.12.2013 11:36:00

Nakon Bilişim Teknolojileri A.Ş. (clubboon.com) adlı mekan, 27 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
Nakon Bilişim Teknolojileri A.Ş. (clubboon.com)
, Küçükçekmece, İstanbul.
+90444 07 25 Nakon Bilişim Teknolojileri A.Ş. (clubboon.com)

Aşağıdaki formu kullanarak Nakon Bilişim Teknolojileri A.Ş. (clubboon.com) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...