Tel: (0212) 373 3333

Adres: Teşvikiye Mahallesi, Teşvikiye Caddesi, No: 162, Pk: 34365, Nişantaşı, Şişli, İstanbul, Türkiye


    kategoriler:
  • avm

Nişantaşı City's, İstanbul ili Şişli ilçesinin Teşvikiye Mah. mahallesinde (Akkavak Sokak) yer alıyor. Nişantaşı City's yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Nişantaşı City's nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Nişantaşı City's nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Nişantaşı City's konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Nişantaşı City's

0 görüş var

Nişantaşı City's adlı mekan, 29 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.41 puan almıştır.
Nişantaşı City's
Teşvikiye Mah.Akkavak Sokak, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 373 3333 Nişantaşı City's

Aşağıdaki formu kullanarak Nişantaşı City's ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...