Tel: (0312) 385 2443

Adres: Yenimahalle, 358. Sk, 06370 Ostim, , Ankara, Türkiye


Çırak Eğitim ve Öğretim Vakfı, Ankara ili Yenimahalle ilçesinin Ostim Mah. mahallesinde (358. Sokak) yer alıyor. Çırak Eğitim ve Öğretim Vakfı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çırak Eğitim ve Öğretim Vakfı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çırak Eğitim ve Öğretim Vakfı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çırak Eğitim ve Öğretim Vakfı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çırak Eğitim ve Öğretim Vakfı

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Çırak Eğitim ve Öğretim Vakfı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...