Tel: (0212) 326 4646

Adres: Çırağan Caddesi, No: 32, Çırağan Palace, 34349, Ortaköy-yıldız, Beşiktaş, , İstanbul, Türkiye


Çırağan Sarayı, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Yıldız Mah. mahallesinde (Çırağan Caddesi) yer alıyor. Çırağan Sarayı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çırağan Sarayı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Çırağan Sarayı, ismini Fatma Sultan’ın sarayın bahçelerinde düzenlediği meşale şenliklerinden alıyor. “Çırağan” Farşça’da “ışık” anlamına geliyor. Saltanatın ülkeyi terk etmesinden seneler sonra bu göz kamaştırıcı sarayın kapıları, ihtişamına uygun bir şekilde restore edilerek Kempinski tarafından 1991’de tekrar açılmıştır.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çırağan Sarayı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çırağan Sarayı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çırağan Sarayı

1 görüş var

  • mükemmel bir yer

    Misafir, 05.02.2011 21:35:00

Çırağan Sarayı adlı mekan, 56 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.96 puan almıştır.
Çırağan Sarayı
Yıldız Mah.Çırağan Caddesi, Beşiktaş, İstanbul.
+90(0212) 326 4646 Çırağan Sarayı

Aşağıdaki formu kullanarak Çırağan Sarayı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...