Cinemaximum Kale Center AVM Sinema Salonu logo

Tel: (0212) 677 5959

Adres: Güven Mh. Londra Caddesi, No: 89, Kale Center Alışveriş Merkezi, Güngören, İstanbul, Türkiye


Cinemaximum Kale Center AVM Sinema Salonu, İstanbul ili Güngören ilçesinin Güven Mah. mahallesinde (Adnan Kahveci Blv) yer alıyor. Cinemaximum Kale Center AVM Sinema Salonu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Cinemaximum Kale Center AVM Sinema Salonu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Cinemaximum Kale Center AVM Sinema Salonu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Cinemaximum Kale Center AVM Sinema Salonu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Cinemaximum Kale Center AVM Sinema Salonu

Aşağıdaki formu kullanarak Cinemaximum Kale Center AVM Sinema Salonu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...