Cinemaximum Antares AVM Sinema Salonu logo

Tel: (0312) 325 9060

Adres: Kasalar Mevki Halil Sezai Erkut Caddesi, No: 121, Antares Avm, Etlik, Keçiören, Ankara, Türkiye


Cinemaximum Antares AVM Sinema Salonu, Ankara ili Keçiören ilçesinin Ayvalı Mah. mahallesinde (Halil Sezai Erkut Caddesi) yer alıyor. Cinemaximum Antares AVM Sinema Salonu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Cinemaximum Antares AVM Sinema Salonu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Cinemaximum Antares AVM Sinema Salonu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Cinemaximum Antares AVM Sinema Salonu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Cinemaximum Antares AVM Sinema Salonu

Aşağıdaki formu kullanarak Cinemaximum Antares AVM Sinema Salonu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...