Tel: (0212) 591 1963

Adres: Cihangir Mah. Talatpaşa Cad. No: 49, Avcılar, İstanbul, Türkiye


Cihangir İlköğretim Okulu, İstanbul ili Avcılar ilçesinin Cihangir Mah. mahallesinde (Marmara Sokak) yer alıyor. Cihangir İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Cihangir İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Cihangir İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Cihangir İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Cihangir İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • bu okul güzell

    Misafir, 18.11.2010 18:23:00

Cihangir İlköğretim Okulu adlı mekan, 46 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.04 puan almıştır.
Cihangir İlköğretim Okulu
Cihangir Mah.Marmara Sokak, Avcılar, İstanbul.
+90(0212) 591 1963 Cihangir İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Cihangir İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...