Adres: Balatçık Mahallesi, 8903/1 Sokak, No: 111, Çiğli, İzmir, Türkiye


Çiğli Kız Yurdu, İzmir ili Çiğli ilçesinin Yeni Mahalle Mah. mahallesinde (8035. Sokak) yer alıyor. Çiğli Kız Yurdu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çiğli Kız Yurdu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çiğli Kız Yurdu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çiğli Kız Yurdu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çiğli Kız Yurdu

0 görüş var

Çiğli Kız Yurdu adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.23 puan almıştır.
Çiğli Kız Yurdu
Yeni Mahalle Mah.8035. Sokak, Çiğli, İzmir.
Çiğli Kız Yurdu

Aşağıdaki formu kullanarak Çiğli Kız Yurdu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...