Tel: (0232) 370 1115

Adres: Çiğli, Cemil Meriç Blv, Maltepe, , İzmir, Türkiye


Çiğli İlçe Emniyet Müdürlüğü, İzmir ili Çiğli ilçesinin Maltepe Mah. mahallesinde (Cemil Meriç Blv) yer alıyor. Çiğli İlçe Emniyet Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çiğli İlçe Emniyet Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çiğli İlçe Emniyet Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çiğli İlçe Emniyet Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çiğli İlçe Emniyet Müdürlüğü

0 görüş var

Çiğli İlçe Emniyet Müdürlüğü adlı mekan, 18 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
Çiğli İlçe Emniyet Müdürlüğü
Maltepe Mah.Cemil Meriç Blv, Çiğli, İzmir.
+90(0232) 370 1115 Çiğli İlçe Emniyet Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Çiğli İlçe Emniyet Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...