Tel: 444 23 35

Adres: Ataşehir Mahallesi, Anadolu Caddesi, No:1040, Çiğli Çelik Avm, Çiğli, İzmir, Türkiye


Çiğli Çelik Avm, İzmir ili Çiğli ilçesinin İstasyonaltı Mah. mahallesinde (Anadolu Caddesi) yer alıyor. Çiğli Çelik Avm yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çiğli Çelik Avm nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Çiğli Çelik Avm
  Toplam 11 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 7.55 puan aldı.
 • Çelik AVM Müşterilerine Güven Konusunda Çok Eksik Kalıyor Bugün 8. gün ve hala beklemedeyim 5. Gün Kefil İstendi ve Götürmemize Ragmen Halen Ürünü alabilmis değilim eğer yarında sonuç gelmesse ürünü iptal edeceğim :/ !

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Sayın yetkili ben mazanızın müşterisiyim. Nevin sezer. Mazanızdan ürünleri aldım ikinci defa eve teslim dediler peki dedim ayrıldım. Bir mesaj geldi mazamızı arayın diye aradım. Masada telefonu açan hanfendi bana çok sert bir tepki ve kaba konuşmasıyla kefil getirin dedi ve telefonu kapattı. Mazanızdan aldıklarımı iade etmek için geldim ama maza müdür yardımcısı Barbaros bey tam anlamıyla işinin ustası ve son derece kibar çözüm üreten bir personel onun ve bayan giyimde Tülin yada Tülay hanım vakkodan gelmiş kendisi tam anlamıyla müşteri temsilcisi Barbaros bey ve Tülin hanım için size teşekkür ederim. Ben muhasebeciyim müşterilerime saygıda kusur etmemek onlara yardımcı olmak için bütün gecemi gündüzümü veriyorum eğer ben kaba, sert, emir vaki ve çözüm uretmessem kan kaybederim ve anlamadan yok olurum. Sizden ricam harika bir mazanız var lutfen Tülin yada Tülay hanım adını hatırlayamıyorum ve Barbaros bey gibi eğitimli saygılı çözüm sonuçluk elemanlar tercih ediniz. Lutfen dikkate alın ben sade bir müşteriyim kan kaybetmeye başladınız. Ayrıca karşıyakada 26yıl oturdum çevremi getirmeye başladım çoğu insanlar farkınızda bile değil ben birde bir kişi ama 1000 kişiye reklamım. Teşekkür ederim. Barbaros beye ve Tülay yada Tülin hanımada çok teşekkurler

  1/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çiğli Çelik Avm nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çiğli Çelik Avm konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çiğli Çelik Avm