Çiğli Belediyesi logo

Tel: (0232) 376 9980

Adres: Ataşehir Mh. Anadolu Caddesi, 8001 / 1. Sokak, Belediye Başkanlığı Binası, No: 1, Çiğli, İzmir, Türkiye


Çiğli Belediyesi, İzmir ili Çiğli ilçesinin Ataşehir Mah. mahallesinde (8001/1. Sokak) yer alıyor. Çiğli Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çiğli Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Çiğli Belediyesi
  Toplam 21 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 6.48 puan aldı.
 • Merhabalar Ataşehir mahallesindeki belediyemizin yapmış olduğu havuzumuzun devir daimli su tertibatı uzun zamandır çalışmamaktadır.İnsanlarımız havuz etrafında akşamları oturmaktalar ve sokak hayvanları havuz dolu olursa yaz sıcaklarında susuzluklarını giderebilmektedir.Belediyemizden otobüs seferlerinin bazılarının bu güzergahtan geçirilmesi için yardımlarını bekliyoruz.Ben kendim MS hastası olduğumdan yürüme zorluğu çekiyorum,otobüsler buradan çalışıyorken şiime rahat bir şekilde gidip gelebiliyordum.Yardımlarınız için teşekkür ederim.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • slm çiğli de çocuklara yönelik hiç bir park yoktun bunun sevebi ne bir anlam veremedim egekent girişinde vardı daha önce onuda spor alanı yapıldı yanınada bir çocuklar için park yapılabilirdi neden yapılmadı bir anlam veremiyorum

  45/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çiğli Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çiğli Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çiğli Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Çiğli Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...