Tel: (0232) 376 0933

Adres: 8250 Sok. No : 1, Çiğli, İzmir, Türkiye


Çiğli 75. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, İzmir ili Çiğli ilçesinde yer alıyor. Çiğli 75. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çiğli 75. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çiğli 75. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çiğli 75. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çiğli 75. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

1 görüş var

  • BEN BU OKULU ÇOK SEVİYORUM ÇÜNKÜ DİĞER OKULLAR GİBİ PİS Bİ OKUL DEĞİL BİRDE BENİM BU OKULDA ÇOK SEVDİĞİM BİRİ VAR O YÜZDEN BEN BU OKULU ÇOK SEVİYORUM GÖRÜŞÜMÜ KABUL ETMENİZ TEMİNLERİMLE

    Misafir, 02.08.2011 18:56:00

Çiğli 75. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adlı mekan, 20 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.95 puan almıştır.
Çiğli 75. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
, Çiğli, İzmir.
+90(0232) 376 0933 Çiğli 75. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Çiğli 75. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...