Tel: (0212) 629 4754

Adres: Köyiçi Cad. No: 35 Havaalanı Mh. Esenler, , İstanbul, Türkiye


Çiğ Köfteci Hacı Usta, İstanbul ili Esenler ilçesinin Havaalanı Mah. mahallesinde (Köyiçi Caddesi) yer alıyor. Çiğ Köfteci Hacı Usta yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çiğ Köfteci Hacı Usta nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çiğ Köfteci Hacı Usta nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çiğ Köfteci Hacı Usta konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çiğ Köfteci Hacı Usta

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Çiğ Köfteci Hacı Usta ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...