Tel: (0216) 344 4699

Adres: Alemdağ Cad. No: 276 İstiklal Mh. Merkez Ümraniye, , İstanbul, Türkiye


Çiçekler Hazır Mutfak Ltd. Şti., İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Kazım Karabekir Mah. mahallesinde (Karataşçı Caddesi) yer alıyor. Çiçekler Hazır Mutfak Ltd. Şti. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çiçekler Hazır Mutfak Ltd. Şti. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çiçekler Hazır Mutfak Ltd. Şti. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çiçekler Hazır Mutfak Ltd. Şti. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çiçekler Hazır Mutfak Ltd. Şti.

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Çiçekler Hazır Mutfak Ltd. Şti. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...