Tel: (0312) 499 3133

Adres: Yeşilkent mah. 2. Cad. No:21 Çankaya , Ankara, Türkiye


Çiçek Malzemeleri Toptan Satış Organizasyon, Ankara ili Gölbaşı ilçesinin Taşpınar Mah. mahallesinde (Taşpınar - Gölbaşı Yolu) yer alıyor. Çiçek Malzemeleri Toptan Satış Organizasyon yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çiçek Malzemeleri Toptan Satış Organizasyon nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Özgür Çiçek Malzemeleri, Çiçek Malzemeleri Toptan & Perakende Satışı ve çiçek organizasyon hizmeti vermektedir.

Ankara'da faaliyetlerini sürdüren Özgür Çiçek Malzemeleri, Çiçekçilerin ihtiyaç duyduğu her türlü çiçek malzemesinin toptan satışını yapmakta ve çiçek malzemelerinde bol çeşitle hizmet vermeye özen göstermektedir. Ayrıca Düğün, Davet, Açılış, Kokteyl, Tanıtım gibi özel günlerinizdeki alanlarınızın çiçek organizasyon işleri özgün tasarımlarla ekibimiz tarafından düzenlenmektedir.

ÜRÜNLER
Aksesuarlar
Baskılı Selefon
Buketlik Poşetler
Cam
Çiçek Süngeri
Doğal Rafya
Elyaf
Elyaf Kurdele
Grapon
Gül Kutusu
Harf - Yazı Şeridi
Krep Kağıt
Kum - Taş
Kırtasiye
Metalize
Mikalar
Organizasyon ve Süslemeler
Parlatıcı
Plakalıklar
Pvc Araj - Plastik Vazolar
Rabant
Rulo Metalize
Rulo Yaldız
Saten Kurdele
Sepet - Sandık
Tergal
Tül Grek
Yazı Makinası Ribonları
Yerli Tül
İnci
İran Tülü


0 görüş var

    Çiçek Malzemeleri Toptan Satış Organizasyon
    Toplam 7 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.86 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çiçek Malzemeleri Toptan Satış Organizasyon nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çiçek Malzemeleri Toptan Satış Organizasyon konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çiçek Malzemeleri Toptan Satış Organizasyon

Aşağıdaki formu kullanarak Çiçek Malzemeleri Toptan Satış Organizasyon ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...