Tel: (0212) 427 9179

Adres: Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No: 123 Emniyettepe Mh. Alibeyköy Eyüp, , İstanbul, Türkiye


Ceylan Tekstil Apre Ve Boya Sanayi, İstanbul ili Eyüp ilçesinin Güzeltepe Mah. mahallesinde (Hasdal Kemerburgaz Yolu) yer alıyor. Ceylan Tekstil Apre Ve Boya Sanayi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ceylan Tekstil Apre Ve Boya Sanayi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü yünlü ve pamuklu apre boya kasar ve sanfor işlemleri. Her türlü gayrimenkul menkul mal ve gayrimaddi hakları iktisap etmek bunları işletmek kiraya vermek kiralamak satmak başkalarına ait gayrimenkuller üzerinde şirket lehine rehin ipotek tesis etmek medeni kanun hükümleri gereğince ayni ve gayrimaddi haklarla ilgili her çeşit iltizami ve tasarrufi işlemleri yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ceylan Tekstil Apre Ve Boya Sanayi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ceylan Tekstil Apre Ve Boya Sanayi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ceylan Tekstil Apre Ve Boya Sanayi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Ceylan Tekstil Apre Ve Boya Sanayi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...