Orman ve Su İşleri Bakanlığı logo

Tel: (0312) 207 5000 veya (0312) 207 6799

Adres: Beştepeler Mh. Söğütözü Caddesi, No: 14/e, Bakanlık Merkez Bina, Pk: 06560, Beştepeler, Yenimahalle, Ankara, Türkiye


Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Ankara ili Yenimahalle ilçesinin Beştepeler Mah. mahallesinde (Söğütözü Caddesi) yer alıyor. Orman ve Su İşleri Bakanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Orman ve Su İşleri Bakanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Orman ve Su İşleri Bakanlığı
    Toplam 26 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.65 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Orman ve Su İşleri Bakanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Orman ve Su İşleri Bakanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Orman ve Su İşleri Bakanlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...