Cevahir Alışveriş Merkezi logo

Tel: (0212) 368 6900

Adres: 19 Mayıs Mh. Büyükdere Caddesi, No: 22, Cevahir Avm, Pk: 34360, Şişli, İstanbul, Türkiye


Cevahir Alışveriş Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinin 19 Mayıs Mah. mahallesinde (Büyükdere Caddesi) yer alıyor. Cevahir Alışveriş Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Cevahir Alışveriş Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Metrobüs ile, “Avcılar-Zincirlikuyu” veya “Söğütlüçeşme-Zincirlikuyu-Avcılar” hattını kullanarak Mecidiyeköy durağında indikten sonra kısa bir yürüyüşle Cevahir Avm’ ye ulaşılabilmektedir. Otobüs duraklarının bulunduğu Mecidiyeköy meydanından sağa dönerek Büyükdere Caddesine geçtikten sonra hemen ileride solda bulunmaktadır.

Metro ile, “Şişhane-Taksim-Darüşşafaka” hattında hizmet veren metronun Mecidiyeköy/Şişli durağında indikten sonra “Şişli Çıkışı” kullanılarak Cevahir Avm’ ye ulaşılabilmektedir. Metrodan alışveriş merkezi içine doğrudan giriş mevcuttur.


1 görüş var

    Cevahir Alışveriş Merkezi
    Toplam 50 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.1 puan aldı.
  • AZ ÖNCE ALIS VERİŞ MAKSADIYLA CEVAHİR ALISVERİS MERKEZİNE UĞRADIM.VE TUVALET İHTİYACI İÇİN BANKALAR BÖLGESİNDEKİ VC YI KULLANMAK İSTEDİM.ANCAK TEMİZLİK YAPAN PERSONEL TARAFINDAN TUVALETE ALINMADIM.TEMIZLIK İŞLEMİNİN BİTMESINE MUTEKİP KULLANACAGIMI SOYLEMESI VE TEMIZLIGINI YAPTIKTAN SONRA VC YI KULLANMAM BENI ÇOK MEMNUN ETDİ .ALIS VERIS MERKEZİNDEN AYRILMADAN BUNU SİZLERLE PAYLASMAK İSTEDIM.TESEKÜRLER.....

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Cevahir Alışveriş Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Cevahir Alışveriş Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Cevahir Alışveriş Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Cevahir Alışveriş Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...