Tel: (0236) 412 3222

Adres: Hacı İshak Mh. 144. Sk. No: 97/A, 45200 Akhısar, Akhisar, Manisa, Türkiye


Çetmen Mağazaları, Manisa ili Akhisar ilçesinde yer alıyor. Çetmen Mağazaları yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çetmen Mağazaları nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çetmen Mağazaları nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çetmen Mağazaları konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çetmen Mağazaları

1 görüş var

  • ben sizin magzadan bilgisayar masası ile birbilgisayar sandalyesi aldım almaz olaydım ellerim kırılsaydıda almasaydım bir de aldıgım malzemenin aynısını degil istedemedigimiz ürünü gönderiyor beyfendiler paramızla rezil oluyoruz resmen neyse aldıgımın 2 ayında sandalyenin amasörü bozuldu aradım servis gönderin diye tam 9 ay oldu servis gelecek ha 15 gün sonra ha yarın gönderiyorum en sonunda dayanamadım gittim kavga etmek için ama adamın bana dedigine bak kampanyalı ürün almışsınız eeeeeeeeeeeee ona servis bakmıyor buraya getirmeniz gerek sandalyeyi sırtladım götürdüm 8 km yol ve hala çıkmadı lanet olası sandalye sizki magza sahipleri böyle personlelleri yanınızda çalıştırdıgınız sürece yükselemezsiniz ben bu olayı herkese anlatıyorum ömrüm yettiği kadarda anlatıcam ben hakkımı helal etmiyorum size iki elim yakanızda olsun allaha emanet olun

    Misafir, 05.02.2014 17:03:00

Aşağıdaki formu kullanarak Çetmen Mağazaları ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...