Tel: (0236) 412 3222

Adres: Hacı İshak Mh. 144. Sk. No: 97/A, 45200 Akhısar, Akhisar, Manisa, Türkiye


Çetmen Mağazaları, Manisa ili Akhisar ilçesinde yer alıyor. Çetmen Mağazaları yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çetmen Mağazaları nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  Çetmen Mağazaları
  Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.67 puan aldı.
 • Olur. Hiç bir mağazanın tatil yapma lüksü yoktur. Heleki bayram arefesi...

  4/ 5 yıldız
  ,

 • pazar günü yani yarın açık olur musunuz?

  5/ 5 yıldız
  ,

 • ben sizin magzadan bilgisayar masası ile birbilgisayar sandalyesi aldım almaz olaydım ellerim kırılsaydıda almasaydım bir de aldıgım malzemenin aynısını degil istedemedigimiz ürünü gönderiyor beyfendiler paramızla rezil oluyoruz resmen neyse aldıgımın 2 ayında sandalyenin amasörü bozuldu aradım servis gönderin diye tam 9 ay oldu servis gelecek ha 15 gün sonra ha yarın gönderiyorum en sonunda dayanamadım gittim kavga etmek için ama adamın bana dedigine bak kampanyalı ürün almışsınız eeeeeeeeeeeee ona servis bakmıyor buraya getirmeniz gerek sandalyeyi sırtladım götürdüm 8 km yol ve hala çıkmadı lanet olası sandalye sizki magza sahipleri böyle personlelleri yanınızda çalıştırdıgınız sürece yükselemezsiniz ben bu olayı herkese anlatıyorum ömrüm yettiği kadarda anlatıcam ben hakkımı helal etmiyorum size iki elim yakanızda olsun allaha emanet olun

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çetmen Mağazaları nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çetmen Mağazaları konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çetmen Mağazaları