Tel: (0216) 371 7120

Adres: Bağdat Cad. No: 245 Cevizli Mh. Maltepe, , İstanbul, Türkiye


Çetmen Mağazaları, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Cevizli Mah. mahallesinde (Bağdat Caddesi) yer alıyor. Çetmen Mağazaları yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çetmen Mağazaları nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çetmen Mağazaları nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çetmen Mağazaları konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çetmen Mağazaları

0 görüş var

Çetmen Mağazaları adlı mekan, 29 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.48 puan almıştır.
Çetmen Mağazaları
Cevizli Mah.Bağdat Caddesi, Maltepe, İstanbul.
+90(0216) 371 7120 Çetmen Mağazaları

Aşağıdaki formu kullanarak Çetmen Mağazaları ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...