Tel: (0212) 652 9996 veya (0212) 652 6847

Adres: Merkez Mh. Oruç Reis Sk. No: 3, Yenibosna, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Çetinkaya Nakış Kurdele Tekstil | Carnavale, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Yenibosna Merkez Mah. mahallesinde (Oruç Reis Sokak) yer alıyor. Çetinkaya Nakış Kurdele Tekstil | Carnavale yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çetinkaya Nakış Kurdele Tekstil | Carnavale nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü mamul yarımamul ve hammadde üzerinde nakış brode desen işlemleri ve baskı işlemlerini desen tasarımını yapmak yaptırmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Çetinkaya Nakış Kurdele Tekstil | Carnavale nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çetinkaya Nakış Kurdele Tekstil | Carnavale konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çetinkaya Nakış Kurdele Tekstil | Carnavale

Aşağıdaki formu kullanarak Çetinkaya Nakış Kurdele Tekstil | Carnavale ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...