Tel: (0212) 657 2415

Adres: Menderes Cad. Kıbrıs Sok. No: 2/A Güneşli (Merkez) Mh. Bağcılar, , İstanbul, Türkiye


Çetinkaya Ev Tekstil, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Hürriyet Mah. mahallesinde (Kıbrıs Sokak) yer alıyor. Çetinkaya Ev Tekstil yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çetinkaya Ev Tekstil nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çetinkaya Ev Tekstil nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çetinkaya Ev Tekstil konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çetinkaya Ev Tekstil

0 görüş var

Çetinkaya Ev Tekstil adlı mekan, 18 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.11 puan almıştır.
Çetinkaya Ev Tekstil
Hürriyet Mah.Kıbrıs Sokak, Bağcılar, İstanbul.
+90(0212) 657 2415 Çetinkaya Ev Tekstil

Aşağıdaki formu kullanarak Çetinkaya Ev Tekstil ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...