Tel: (0212) 251 9036

Adres: Bakraç Sok. No: 2 Çetinkaya İş Merkezi Cihangir Mh. Beyoğlu, , İstanbul, Türkiye


Çetinkaya Denizcilik, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Cihangir Mah. mahallesinde (Bakraç Sokak) yer alıyor. Çetinkaya Denizcilik yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çetinkaya Denizcilik nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü inşaat yapımı mesken toplu konut yol köprü nakliye işleri yapmak, dış sularda ve karasularımızda yolcu Gayrimenkuller iktisap etmek, iktisap edilen gayrimenkulleri devir ve ferağ etmek, bunlar üzerinde ipotek ve başkaca ayni haklar temin etmek, bunları kısmen veya tamamen ahara icara vermek, menkullerini rehin etmek, başkalarından rehin ve ipotek almak, gayrimenkulleri üzerinde irtifak hakkı ve sair haklar tesis etmek, ipotek karşılığı veya teminatsız olarak iç ve dış kredileri dahili veya harici finansman kurumları ile yerli ve yabancı işlemelerden temin etmek ve bunlar için gerekli tasarruflarda bulunmak, hak ve alacaklarının tahsili için ayni ve şahsiher türlü teminat almak ve vermek


Aşağıdaki haritayı kullanarak Çetinkaya Denizcilik nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çetinkaya Denizcilik konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çetinkaya Denizcilik