Adres: Ümraniye, Dudullu Yolu, 569, 34776 Esenşehir, , İstanbul, Türkiye


Çetinkaya AVM - Dudullu Yolu, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Esenşehir Mah. mahallesinde (Dudullu Yolu) yer alıyor. Çetinkaya AVM - Dudullu Yolu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çetinkaya AVM - Dudullu Yolu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çetinkaya AVM - Dudullu Yolu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çetinkaya AVM - Dudullu Yolu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çetinkaya AVM - Dudullu Yolu

0 görüş var

Çetinkaya AVM - Dudullu Yolu adlı mekan, 32 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.84 puan almıştır.
Çetinkaya AVM - Dudullu Yolu
Esenşehir Mah.Dudullu Yolu, Ümraniye, İstanbul.
Çetinkaya AVM - Dudullu Yolu

Aşağıdaki formu kullanarak Çetinkaya AVM - Dudullu Yolu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...