Tel: (0322) 436 0050

Adres: Seyhan, 78026. Sk, 2-16, 01170 Toros, , Adana, Türkiye


    kategoriler:
  • avm

Çetinkaya Alışveriş Merkezi, Adana ili Çukurova ilçesinin Toros Mah. mahallesinde (78026. Sokak) yer alıyor. Çetinkaya Alışveriş Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çetinkaya Alışveriş Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çetinkaya Alışveriş Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çetinkaya Alışveriş Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çetinkaya Alışveriş Merkezi

0 görüş var

Çetinkaya Alışveriş Merkezi adlı mekan, 27 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.41 puan almıştır.
Çetinkaya Alışveriş Merkezi
Toros Mah.78026. Sokak, Çukurova, Adana.
+90(0322) 436 0050 Çetinkaya Alışveriş Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Çetinkaya Alışveriş Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...