Tel: (0212) 445 3368

Adres: Göztepe Mh. İnönü Caddesi, No: 112, Bağcılar, İstanbul, Türkiye


Çetaş Ticari Vasıta | Isuzu Mahmutbey, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Göztepe Mah. mahallesinde (İnönü Caddesi) yer alıyor. Çetaş Ticari Vasıta | Isuzu Mahmutbey yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çetaş Ticari Vasıta | Isuzu Mahmutbey nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü ticari araç ve vasıtaların bunların yedek parça ve aksamlarının alımını satımını ithalatını ihracatını toptan ve perakende dahili ticaret ve pazarlamasını yapmak. Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayri menkul alabilir satabilir kiralar kiraya verir bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir ipotek alabilir ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir. Şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak intifa sükna gayrimenkul mükellefiyeti kat irtifakı kat mülkiyeti tesis edebilir. Her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi ifraz tevhid taksim parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir. Şirket maliki bulunduğu menkul ve gayrimenkulleri gerek kendi borçları için gerekse üçüncü gerçek ve tüzel kişilerin borçları için ipotek edebilir kefalet olarak verebilir alabilir teminat olarak gösterebilir ve alacaklarına karşılık da menkul ve gayrimenkulleri ipotek alabilir verebilir ve bu ipotekleri fekkedebilir. Şirket 634 tapu kanunda belirtilen her türlü işlem yapabilir ve 1. 8. 2011 tarihinde tescil edilen anonim şirket esas mukavelesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Çetaş Ticari Vasıta | Isuzu Mahmutbey nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çetaş Ticari Vasıta | Isuzu Mahmutbey konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çetaş Ticari Vasıta | Isuzu Mahmutbey

Aşağıdaki formu kullanarak Çetaş Ticari Vasıta | Isuzu Mahmutbey ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...