Çeşme Belediyesi logo

Tel: (0232) 712 6632

Adres: İnönü Mh. 2001. Sokak, No: 2, Belediye Başkanlığı Binası, Çeşme, İzmir, Türkiye


Çeşme Belediyesi, İzmir ili Çeşme ilçesinin İsmet İnönü Mah. mahallesinde (2001. Sokak) yer alıyor. Çeşme Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çeşme Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


16 görüş var

  Çeşme Belediyesi
  Toplam 47 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 7.94 puan aldı.
 • iyi çalışmalar bugün ılıca plajında denize girmek istedim .fakat üstümüzü deyiştirecek kabin ve duş alacak yerde yok sadece iki işletmede var onlarda kendi müşterisine kullandırtıyor. haklı olarak .oraya günü birlik gelen insanlarla konuştum.günü birlik gelen insanlar üsleri ıslak ve tuzlu bir şekilde evlerine gidiyolar.güzelbahçe narlıdere ve bunun gibi izmirin ilçelerineden bu konuda biz vatandaşlar olarak maduriyetimizi gidermenizi rica ediyorum.ordaki bazı vatandaşlar işletmeçiler izin verditmiyor,.belediye' ye nin kabin koymasına dediler.işletmeci belediyeden daha mı sözü geçen insanlar.lütfen bu sorunlara bir çözüm bulmanızı bekliyoruz.iyi çalışmalar.

  1/ 5 yıldız
  ,

 • Vidanjör Hizmeti için Belediye ile yaptığım telefon görüşmemde bana ; bizzat belediyeye kadar gelip 50 TL nakit yatırmam ve karşılığı makbuz almam ve ödemeyi bugün yapmam itibarı ile Vidanjör için 25 Eylül tarihine gün verildiği bildirildi. 1- Neden ödemelerimi İnternet üzerinden yapamıyorum. Bu sistem demode değilmi.Gereksiz zaman kaybı ve gereksiz yoğunluğa sebep olmuyormu ? 2-Bugün foseptiği tıkanan bir ev 25 Eylüle kadar yani yaklaşık 45 gün nasıl bekler.? Bu uygulama vatandaşı özel firmalara yöneltmiyormu. ? Saygılarımla

  5/ 5 yıldız
  ,

 • çeşme belediyesine yeni baglanan ıldırı beldesi yazlıkcılarındanız. yılın enaz dört ayını burada geciriyoruz. sivri sinekler yetersiz ilaclamadan bu guzel beldeyi cekilmez hale getiriyor. çeşmenin belkide en güzel sahiline sahipiz fakat bataklık haline dönüştügü icin giremiyoruz. sayın baskan konuşmanızda ıldırının bu iki sorununu cözeceginizi söylemiştiniz. lütfen bu güzel beldeye sahip cikmanızı bekliyoruz. saygılarımızla

  4/ 5 yıldız
  ,

 • Öncelikle tam 25 yıldır ticari dürüstlükleri ile çok sevdiğimiz ve ailemizden saydığımız başkanımızı yeniden kutlarız. 3467. Sokak 35930 İzmir Altınyunus Çeşme adresinde ikamet ediyoruz. Kıyıda bulunan star beach e gelen araçlar gelişte ve alkollü şekilde geri dönüşte yüksek süratle yoldan geçmektedir. Bu yol üzerine hız kesici konulması gereğini bildirir vatandaş olarak bildirim görevimi yapmaktan mutluluk duyarım. Saygilarimla, Fahrettin Goksin Beykent Üniversitesi Mütevelli Heyeti üyesi 543 3482877

  2/ 5 yıldız
  ,

 • ÇEŞME, BOYALIK KOYUNDA BULUNAN 7800 İSİMLİ APART OTELİN PLAJI DENİZ KENARINA KADAR ŞEZLONGLA KAPATILMIŞ. ÖYLE Kİ ŞEZLONLARI SAYMAYA GÜN YETMEZ. PLAJDA KİŞİ BAŞINA 20 ŞEZLONG DÜŞÜYOR. AMAÇ PLAJI HALKA KAPATMAK. TESİSİN ÖNÜ YETMEZMİŞ GİBİ, KENDİNE AİT OLMAYAN DOĞU TARAFI DA AYNI ŞEKİLDE İPTAL EDİLMİŞ DURUMDA. TAM BİR LÜMPEN KAPİTALİZMİ ÖRNEĞİ. DÜZELTİLMEZ İSE FOTOĞRAFLARINI İNTERNETTE YAYINLAYACAĞIM. BAŞKAN DEĞİŞTİ BU İNSANLARIN KAFASI DEĞİŞMEDİ. ŞİMDİLİK DAHA AĞIR YAZMAK İSTEMİYORUM. BELEDİYE DÜZELTMEZ İSE UĞRAŞACAĞIM. MELİH TÜZÜN NOT : 3198 SOKAKLA İLGİLİ DÜNKÜ MAİLİM YAYINLANMADI. BU MESAJLA BİRLİKTE YAYINLANMASINI BEKLİYORUM. MELİH TÜZÜN

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Ben 3198 sokak 9 numarada oturuyorum. Bu sokağın Çeşme İzmir yoluna bağlantısı kurallara tamamen aykırı. Şöy ki, sokak ile ana yola bağlantısı arasında sadece 5 maetre mesafa var. anayoladan araçlar hızla boyalık bic oteline doğru dönüyorlar sokkaktan çıkan araçlarla her an çarpışacaklar. kurallara aykırı bu bağlantının iptalini istiyorum. Saygılarımla, MELİH TÜZÜN

  25/ 5 yıldız
  ,

 • Çiftlikköy sakinleri olarak bu yaz disarida akşamlari sivrisinekten dolayi oturamiyoruz Acilen çözüm bekliyoruz. Hassa siyetiniz icin şimdiden teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz. .

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Anfi tiyatro altında esnafım sokağımızın temizliği akşam üstü 16.30 da yapılıyor anlamadığım bütün gün rüzgarın getirdiği çöpleri görüyoruz temizlik gece için mi yapılıyor.Benim bildiğim sabah erken saate yapılır .Bu çok zormu organize edilinen bir konumu.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Sn Çeşme Belediye Başkanlığı Çiftlikköy 118 sokak yeni elektrik direklerine kavuştu- Teşekkürler. Ne var ki sökülen kaldırım taşları yerine yerleştirilmedi- ( Elektrik direğini diken firma çalışanları kaldırım taşlarının tekrar yerlerine konulması işinin Belediye tarafından yapılacağını ifade ettiler ) Esas sorun 118 sokak boyunca yolun sağında ve solunda bırakılan inşaat kumları- Her gelen giden vasıta evlerin içini toz ile dolduruyor. Yazın sıcağında da pencere açılmadan oturulmaz. Lütfen öncelikle kum bilahare kaldırım sorunumuzu acilen çözünüz- H.S.

  35/ 5 yıldız
  ,

 • bu nasıl belediyecilik sayın muhittin beyden adil demokrat bir yönetim bekliyorduk yanılmışız altınyunus yıldız çarşısı adeta işid tarafından işgal edilmiş gibi yoksa belediyenin yaptırım gücümü yok yada farklı bir ilişkimi var anlamadım herkes belediyede ya bir ortagı var yada farklı bir ilişkisi var demeye başladı hiç yakışmadı chp ye

  45/ 5 yıldız
  ,

 • 20 yıldır yılın ortalama dört ayını burada geçiriyoruz. Nüfus kaydımız burada olmasa da, bu dört ay yıllık kazancımızın 1/3 nü çeşme de harcadığımız ve en azından bu nedenle talepte bulunmamıza hak verir. Pırlanta Plajı için 1. Kumsalını tırmık traktörleriyle taşlardan, diken ve asalak köklü bitkilerden arındırınız lütfen. Canım kumsal 10 yılda kumu alına alına toprağa dönüştü. 2.özellikle tatil günlerinde plaja arabalarını sokanları, deniz de o kalabalıkta köpeklerini yüzdürenleri ve toplumun genel rahatını kaçıracak aşırılıkları önleyiniz. Geçmiş yıllarda buna izin verilmiyor ve jandarma ekibi güvenliği sağlamak için plaj bölgesinde gezip görünüyordu. Teşekkürler

  1/ 5 yıldız
  ,

 • Alaçatı Yenimecidiye Mahallesinde ikamet etmekteyim, sivrisineklerle yeterince etkin mücadele yapılmadığını düşünüyorum.Geçmiş yıllarda böyle değildi.Gereginin acilen yapılmasını talep ediyoruz.

  25/ 5 yıldız
  ,

 • 3125 sokakta oturuyorum,selimoğulları inşaatın toz ve gürültüsünü birsenedir çekiyoruz, tamam ama ağır vasıtalarının bozduğu yolları yollardaki toprakları ve molozları kim temiz- leyecek,lütfen gelip bir kontrol edin. not.. numarataj değişince 3133 sokak olmuş.

  2/ 5 yıldız
  ,

 • internet sayfanız kötü emlak vergisini ödeyemiyoruz daha kolay olsun

  5/ 5 yıldız
  ,

 • 6379 sokakta tadilat nedeniyle molozları sokağa çıkardılar 2 aydır kaldırılmıyor.zabıtaya 2 defa telefonla bildirdik ilgilenmediler.

  25/ 5 yıldız
  ,

 • Alaçatı ve çevresinde bulunan sitelere geri dönüşüm için kağıt, plastik ve cam toplama noktaları rica ediyoruz

  25/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çeşme Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çeşme Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çeşme Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Çeşme Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...