Adres: Fatih, Kızılelma Cd, 66-70, 34098 Seyitömer, , İstanbul, Türkiye


Cerrahpaşa İyimaya Erkek Öğrenci Yurdu, İstanbul ili Fatih ilçesinin Seyyid Ömer Mah. mahallesinde (Kızılelma Caddesi) yer alıyor. Cerrahpaşa İyimaya Erkek Öğrenci Yurdu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Cerrahpaşa İyimaya Erkek Öğrenci Yurdu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Cerrahpaşa İyimaya Erkek Öğrenci Yurdu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Cerrahpaşa İyimaya Erkek Öğrenci Yurdu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Cerrahpaşa İyimaya Erkek Öğrenci Yurdu

0 görüş var

Cerrahpaşa İyimaya Erkek Öğrenci Yurdu adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.29 puan almıştır.
Cerrahpaşa İyimaya Erkek Öğrenci Yurdu
Seyyid Ömer Mah.Kızılelma Caddesi, Fatih, İstanbul.
Cerrahpaşa İyimaya Erkek Öğrenci Yurdu

Aşağıdaki formu kullanarak Cerrahpaşa İyimaya Erkek Öğrenci Yurdu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...