Tel: (0282) 726 5019

Adres: Çerkezköy, Atatürk Cd, Gazi Osman Paşa, , Tekirdağ, Türkiye


Çerkezköy Belediyesi, Tekirdağ ili Çerkezköy ilçesinin Gazi Osman Paşa Mah. mahallesinde (Atatürk Caddesi) yer alıyor. Çerkezköy Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çerkezköy Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çerkezköy Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çerkezköy Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çerkezköy Belediyesi

0 görüş var

Çerkezköy Belediyesi adlı mekan, 27 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
Çerkezköy Belediyesi
Gazi Osman Paşa Mah.Atatürk Caddesi, Çerkezköy, Tekirdağ.
+90(0282) 726 5019 Çerkezköy Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Çerkezköy Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...