Tel: (0312) 279 1501

Adres: Eryaman 6. Etap 1. Kısım, Etimesgut, Ankara, Türkiye


Cenk Yakın İlköğretim Okulu, Ankara ili Etimesgut ilçesinin Eryaman Mah. mahallesinde yer alıyor. Cenk Yakın İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Cenk Yakın İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Cenk Yakın İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Cenk Yakın İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Cenk Yakın İlköğretim Okulu

2 görüş var

  • Hülya öğretmen ve sınıfı muhteşemler.Hülya öğretmen, bir öğretmen değil adeta bir melek.Aslında öğrencileride çok iyi arkadaşlardır. Onları kırmak olanaksızdır.Özellikle bu erkekler için geçerlidir. Selen ve onun yakın arkadaşları çizgi filmdeki kişileri taklit ederler.Bazen tabi bu oynadıkları oyunlar bize biraz bebekçe gelirdi.Hatta bunun için kavga bile ettik.Aman neyse benden söylemesi bu anlattığım sınıf bir muhteşemdir.Bunu hiç unutmayınız.
    Öğretmenim bütün arkadaşlarım sizi çok özledim.Siz muhteşem bir sınıfsınız.

    Misafir, 02.07.2011 21:57:00

  • ben cenk yakın i.ö.o öğrencisiyim çok güzel bir eğitimi var tebrikler mütiş yapmışsınız teşekür ederiz

    Misafir, 25.10.2010 18:35:00

Cenk Yakın İlköğretim Okulu adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.17 puan almıştır.
Cenk Yakın İlköğretim Okulu
Eryaman Mah., Etimesgut, Ankara.
+90(0312) 279 1501 Cenk Yakın İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Cenk Yakın İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...