Tel: (0312) 279 1501

Adres: Eryaman 6. Etap 1. Kısım, Etimesgut, Ankara, Türkiye


Cenk Yakın İlköğretim Okulu, Ankara ili Etimesgut ilçesinin Eryaman Mah. mahallesinde yer alıyor. Cenk Yakın İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Cenk Yakın İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Cenk Yakın İlköğretim Okulu
  Toplam 6 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.17 puan aldı.
 • Hülya öğretmen ve sınıfı muhteşemler.Hülya öğretmen, bir öğretmen değil adeta bir melek.Aslında öğrencileride çok iyi arkadaşlardır. Onları kırmak olanaksızdır.Özellikle bu erkekler için geçerlidir. Selen ve onun yakın arkadaşları çizgi filmdeki kişileri taklit ederler.Bazen tabi bu oynadıkları oyunlar bize biraz bebekçe gelirdi.Hatta bunun için kavga bile ettik.Aman neyse benden söylemesi bu anlattığım sınıf bir muhteşemdir.Bunu hiç unutmayınız.
  Öğretmenim bütün arkadaşlarım sizi çok özledim.Siz muhteşem bir sınıfsınız.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • ben cenk yakın i.ö.o öğrencisiyim çok güzel bir eğitimi var tebrikler mütiş yapmışsınız teşekür ederiz

  / 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Cenk Yakın İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Cenk Yakın İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Cenk Yakın İlköğretim Okulu