Tel: (0212) 280 3322

Adres: Çeliktepe Mah. F. Sultan Mehmet Cd. Vardar Sk. No: 45, Kağıthane, İstanbul, Türkiye


Cengizhan Anadolu Lisesi, İstanbul ili Kağıthane ilçesinin Çeliktepe Mah. mahallesinde (Hünkar Sokak) yer alıyor. Cengizhan Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Cengizhan Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Cengizhan Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Cengizhan Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Cengizhan Anadolu Lisesi

0 görüş var

Cengizhan Anadolu Lisesi adlı mekan, 24 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.62 puan almıştır.
Cengizhan Anadolu Lisesi
Çeliktepe Mah.Hünkar Sokak, Kağıthane, İstanbul.
+90(0212) 280 3322 Cengizhan Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Cengizhan Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...