Tel: (0322) 344 1369

Adres: Köprülü Mah. 4333. Sok., Yüreğir, Adana, Türkiye


Cengiz Topel İlköğretim Okulu, Adana ili Yüreğir ilçesinin Köprülü Mah. mahallesinde (4300. Sokak) yer alıyor. Cengiz Topel İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Cengiz Topel İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Cengiz Topel İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Cengiz Topel İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Cengiz Topel İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • okulumu seviyorum

    Misafir, 09.03.2011 15:04:00

Cengiz Topel İlköğretim Okulu adlı mekan, 16 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.94 puan almıştır.
Cengiz Topel İlköğretim Okulu
Köprülü Mah.4300. Sokak, Yüreğir, Adana.
+90(0322) 344 1369 Cengiz Topel İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Cengiz Topel İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...