Tel: (0216) 339 0933

Adres: Cenap Şahabettin Sk. No: 45 Koşuyolu, Kadıköy, İstanbul, Türkiye


Cenap Şehabettin İlköğretim Okulu, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Koşuyolu Mah. mahallesinde (Mahmut Yesari Caddesi) yer alıyor. Cenap Şehabettin İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Cenap Şehabettin İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Cenap Şehabettin İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Cenap Şehabettin İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Cenap Şehabettin İlköğretim Okulu

0 görüş var

Cenap Şehabettin İlköğretim Okulu adlı mekan, 21 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.57 puan almıştır.
Cenap Şehabettin İlköğretim Okulu
Koşuyolu Mah.Mahmut Yesari Caddesi, Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 339 0933 Cenap Şehabettin İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Cenap Şehabettin İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...