Tel: (0224) 221 2411

Adres: Cumhuriyet Cad. No 178 / 1 Osmangazi , Bursa, Türkiye


Çemrek Süslemeleri ve Nikah Şekerleri, Bursa ili Osmangazi ilçesinin Reyhan Mah. mahallesinde (Cumhuriyet Caddesi) yer alıyor. Çemrek Süslemeleri ve Nikah Şekerleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çemrek Süslemeleri ve Nikah Şekerleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Firmamız 1980 yılından bu yana yılbaşı,düğün,doğum günleri milli bayramlar , özel günler ve kutlama organizasyonların da kullanılan metalize kağıt ve kağıt süslerin imalatını yapmaktadır.Zengin çeşitlerimiz ve kaliteli üretimimizle hizmetinizdeyiz.

Tavan , duvar ve benzeri süslemeleri için metalize avize, metalize kağıt zincir,sim objeler,kağıt fener,yelpaze,fırfır,fransen,yapay gül,yılbaşı katyon ,konfeti,sim garland ,balon ve benzerleri ürünlerimiz arasında bulunmaktadır.

Bunun yanında Nikah Şekeri imalatı ve satışı yapmaktayız.


0 görüş var

    Çemrek Süslemeleri ve Nikah Şekerleri
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.33 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çemrek Süslemeleri ve Nikah Şekerleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çemrek Süslemeleri ve Nikah Şekerleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çemrek Süslemeleri ve Nikah Şekerleri

Aşağıdaki formu kullanarak Çemrek Süslemeleri ve Nikah Şekerleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...