Tel: (0332) 235 5130

Adres: Fatih Mah. Menekşe Sk. No: 3 Selçuklu, Konya, Türkiye


Cemıle Erkunt İlköğretim Okulu, Konya ili Selçuklu ilçesinin Fatih Mah. mahallesinde (Menekşe Sokak) yer alıyor. Cemıle Erkunt İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Cemıle Erkunt İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Cemıle Erkunt İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Cemıle Erkunt İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Cemıle Erkunt İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • Canım Okulum Benimmm

    Misafir, 10.12.2010 13:25:00

Cemıle Erkunt İlköğretim Okulu adlı mekan, 33 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.52 puan almıştır.
Cemıle Erkunt İlköğretim Okulu
Fatih Mah.Menekşe Sokak, Selçuklu, Konya.
+90(0332) 235 5130 Cemıle Erkunt İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Cemıle Erkunt İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...