Tel: (0212) 516 2660

Adres: Yeniciler Cad. No:, Darüşşafaka İş Hanı Bahçelievler Mh. Beşiktaş, , İstanbul, Türkiye


Çemberlitaş Şafak Movieplex, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde (Ata-2 Sitesi) yer alıyor. Çemberlitaş Şafak Movieplex yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çemberlitaş Şafak Movieplex nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çemberlitaş Şafak Movieplex nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çemberlitaş Şafak Movieplex konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çemberlitaş Şafak Movieplex

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Çemberlitaş Şafak Movieplex ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...