Tel: (0212) 255 7880

Adres: Şahin Sok. No: 8, 1 Sütlüce, Beyoğlu, İstanbul, Türkiye


Cemal Artüz İlköğretim Okulu, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Sütlüce Mah. mahallesinde (Şekerkuyu Sokak) yer alıyor. Cemal Artüz İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Cemal Artüz İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Cemal Artüz İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Cemal Artüz İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Cemal Artüz İlköğretim Okulu

0 görüş var

Cemal Artüz İlköğretim Okulu adlı mekan, 20 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.1 puan almıştır.
Cemal Artüz İlköğretim Okulu
Sütlüce Mah.Şekerkuyu Sokak, Beyoğlu, İstanbul.
+90(0212) 255 7880 Cemal Artüz İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Cemal Artüz İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...