Tel: (0216) 352 6126

Adres: Bağdat Cad. No: 122/A Aydınevler Mh. Maltepe, , İstanbul, Türkiye


Çeltik Kebap & Lahmacun, Maltepe, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Cevizli Mah. mahallesinde (Bağdat Caddesi) yer alıyor. Çeltik Kebap & Lahmacun, Maltepe yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çeltik Kebap & Lahmacun, Maltepe nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çeltik Kebap & Lahmacun, Maltepe nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çeltik Kebap & Lahmacun, Maltepe konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çeltik Kebap & Lahmacun, Maltepe

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Çeltik Kebap & Lahmacun, Maltepe ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...