Tel: (0216) 389 2585

Adres: Hürriyet Cad. No: 8 Çelebi Kardeşler İşhanı Kordonboyu Mh. Kartal, , İstanbul, Türkiye


Çelebiler Sürücü Kursu, İstanbul ili Kartal ilçesinin Kordonboyu Mah. mahallesinde (Hürriyet Caddesi) yer alıyor. Çelebiler Sürücü Kursu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çelebiler Sürücü Kursu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çelebiler Sürücü Kursu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çelebiler Sürücü Kursu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çelebiler Sürücü Kursu

1 görüş var

  • wala süper kurs yaa..herkese tavsiye edicem çok memnun kaldım

    Misafir, 10.06.2011 15:27:00

Çelebiler Sürücü Kursu adlı mekan, 15 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
Çelebiler Sürücü Kursu
Kordonboyu Mah.Hürriyet Caddesi, Kartal, İstanbul.
+90(0216) 389 2585 Çelebiler Sürücü Kursu

Aşağıdaki formu kullanarak Çelebiler Sürücü Kursu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...